DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Cassia

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 866

OdoslaťPredmet: Cassia    Po 20 november 2017, 21:38
Cassia


Je jedným z bojových klonov, ktoré Domínium využíva v boji. Aj keď mnohý jej "súrodenci" bývajú nie príliš ľudský, alebo si nezakladajú na vzhľade, Cassia je aj s poniektorými ďalšími "Klonmi" unikátna. Spolu s niekoľkými ďalšími dievčatmi, si ju "objednal" jeden z bohatých lordov Domínia. Aj keď pre klonov existujú jasne stanovené pravidlá hlavne čo sa využívania týka, jej vtedajší lord v podstate oklamal systém sfalšovaním niekoľkých papierov a vyhlásení jej a ďalších klonov za zranených a neschopných vykonávať vojnové účely.  • Meno: Cassia
 • Priezvisko: Luccas
 • Prezývka: Klon


 • Pohlavie: Žend
 • Postavenie: Bojový Klon
 • Mocnosť: Domínium

 • Postava: Útla
 • Výška: 160 cm
 • Váha: 45 kg
 • Vlasy: Tmavo-hnedé
 • Oči: SivéSchopnosti


Éterická forma:

Dôvod prečo je Cassia taká efektívna, nie je ani tak schopnosť nejakej masovej deštrukcie či maggyje, ktorá dokáže ponárať celé flotily lodí či privolávať meteority. Jej schopnosť je omnoho viac delikátnejšia. Jej majster a Mág, ktorý ju v podstate vytvoril a vychoval, jej schopnosť nazýva Éterická forma. V teórií to znamená to, že Cassia co-existuje so svojim "tieňom", ktorý svojou prítomnosťou zanecháva v závoji. Jej schopnosti sú pri tom priamo súvisiace s týmto tieňom. Mimo to, že dokáže priamo zo závoja čerpať ohromné množstvo Maggyjskej energie, je schopná tento tieň zhmotniť v normálnom svete. To v praxi  znamená to, že dokáže zaútočiť extrémne nečakane a v podstate na veľkú vzdialenosť a bez toho, aby čo i len pohla prstom. Dokáže sa tiež premiestniť na miesto, kde sa práve jej tieň nachádza a tak nadobudnúť niečoho, čo by sa dalo popísať ako teleportácia. Taktiež sa dokáže na malú chvíľu "znehmotniť". 

Maggyjské telo:
Cassia a jej telo je unikátne. Je v podstate maggyjskou bytosťou, ktorá je schopná prekonať limity a hranice ľudského tela. Má to podobný efekt, ako keď Mágovia posilnia svoje vlastné telo maggyjou a tak sú schopný robiť fyzicky tak náročné veci, ktoré by normálny smrteľník nikdy nezvládol. Aj keď ona si telo vylepšovať nemusí, je to u nej v podstate stále trvajúci efekt. Táto schopnosť jej tiež dáva možnosť pomerne dosť rýchlej regenerácie po utrpení nejakého zranenia.


Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Cassia
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Aktívne postavy :: Postavy na schválenie-
Prejdi na: