DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 

Xaliyah, Isenóra

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina

Počet príspevkov : 860

OdoslaťPredmet: Xaliyah, Isenóra   Št 07 september 2017, 21:41

Xaliyah |  | 7 rokov | Dieťa proroctva | Isenóra | Pouličná Sirota

"Veľká ochrankyňa, alebo veľká ničiteľka. Jediná vec na ktorej sa všetci proroci nemohli zhodnúť bola práve budúcnosť dieťaťa, ktoré má na tomto svete zanechať obrovskú stopu. Spracoval som množstvo informácií a môj výskum o tomto nejasnom proroctve určito odhalil len jednu jedinú vec. Dieťa bude oplývať hrôzostrašnou mocou... ale k čomu ju využije? Myslím, že to bude záležať na tom, kto toto dieťa vychová... oh bude mocná.. o tom niet pochýb. Ale kto ju bude formovať? Kto ju otesá k ideálom svojim? To je niečo, čoho sa obávam viac, než ktorejkoľvek vojny.. či kalamity, ktorá by tento svet mohla postihnúť. A tak som sa rozhodol. Môj život a život mojich detí.. detí ich detí, zasvätím úlohou toto dieťa nájsť a ochrániť pred monštrami nášho sveta... alebo ju zabijem, ak ju nájdem príliš neskoro a príliš odtrhnutú od dobra. "
- neznámy Loremajster z čias Erasovej ríše

Na objasnenie proroctva by človek potreboval stráviť generácie, no poniektorý sa snažili a dostali sa až tak blízko, ako by len mohli. Dnes ho už pozná každý jeden rozprávkar, aj keď mnohý mu nedávajú až tak veľkú váhu, ako voľakedy. Nájdu sa však tí, ktorí po ňom siahnu. Bohužiaľ však hlavne mocní a bohatí, ktoré majú svoje plány, čo s dievčaťom spraviť, ako ju vychovať.. čomu ju naučiť.. a ako ju ovládnuť. V momente keď sa znaky proroctva naplnili, z hradov, zámkov, kaštieľov či tajných sídiel vyšlo do noci množstvo jazdcov z každého kúta sveta, jazdcov, ktorý začali mladú Xaliyu hľadať.

Ale kde ju nájsť? Jediné čo o mladom dievčati proroctvo odhaľuje je jej pohlavie, to že sa bude nachádzať v zemi rozdrvenej vojnou a že bude z bežného ľudu.. nič viac, nič menej. Aj keď v jednom nie tak poznanom a vierohodnom proroctve bolo napísané, že bude neskrotiteľná.. že ju môžu druhí nasmerovať, ale nikdy nie ovládnuť. Len máloktorých to odradilo od ich pátrania.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi

Xaliyah, Isenóra
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Aktívne postavy :: Postavy na schválenie-
Prejdi na: