DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 

Tajomstvá Srdca

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorSpráva
Horox
Kráľ

Počet príspevkov : 1197
Vek : 24

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Št 26 máj 2016, 19:04

Majster sa pousmial, očividne spokojný s rozhodnosťou a nebojácnosťou Sashi.
''Víborne, víborne... ak bi si povedala nje, musel bi som ťa sabiť na mjeste...'' Odvetil Joka celkom vážne, pozerajúc Sashi priamo do očí.
''Žartujem, žartujem.'' Zasmial sa Joka náhle. Pohľad otočil na jej ostatných kolegov a kývol smerom na nich svojou palicou.
''Sbaľte, dorješte kdo cce ísť, pripravte sa mentálne, Sora vás povedje. A snova pripomínam, nehovor im nič... konkrédne.''
Po týchto slovách sa odobral naspäť k svojmu dolevovi, nechal si pomôcť s nasadnutím a celá jazda sa vydala naspäť k lodi po pobreží, smerom odkiaľ prišli.

Keď bola Sasha voľná, pribehla k nej Kyras.
''Saša! Ehm... mám zlú správu. Slazhar kdesi zmizol a nevieme ho nájsť. A... s ním aj ten artefakt. Metel ho že vraj naposledy videl utekať do lesov, smerom do vnútrozemia. Pomätený saurián, neprežije tam ani do zotmenia.'' Nervózne a ustarostene zároveň jej povedala. Nazývala ho hlupákom, občas si z neho uťahovala, no v skutočnosti ho mala rada. Musela byť nahnevaná na seba že si nevšimla jeho útek. No boli ste príliš zaujatí prichádzajúcou jazdou, práve vtedy musel zobrať plecia na nohy. Možno nechcel aby sa majster dostal k artefaktu, ale o to nešlo. Aby utiekol do takého nebezpečia, niečo ho muselo posadnúť.

Zobrazit informácie o autorovi
Hysterio
Hrdina

Počet príspevkov : 860

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Št 26 máj 2016, 19:13

Nežartoval. Mohol mi povedať čo len chcel, bola som si takmer istá že nežartoval. Bol dôvod, prečo to povedal len mne. V momente keď sme sa vrátili do tábora, oni vyrazili a s nami tu ostal len Sora. Nečakala ma však príjemná správa. Kyras ku mne pribehla a povedala mi tú nepeknú správu o Slazharovi. "Do riti." Zavrčala som a začala som kráčať po tábore. Malo ma napadnúť že s tým nie je niečo v poriadku. Vlastne ma to aj napadlo no, čo sme mali teraz robiť? Musela som spraviť rozhodnutie, ktoré som ešte nespravila a nepáčilo sa mi. Čo sme však mali robiť.. čo čo čo..
"Zbalte si veci, urýchlene. Vyrážame k expedícií. Ten kto sa jej nebude chcieť účastniť, na loď nastúpi a popluje späť do Engenirthu." Zahlásila som nakoniec. Tento krát však môj hlas pripomínal omoho viac rozkaz. Vlastne to aj rozkaz bol. "Je mi ľúto že Slaz skončil ako skončil ale.. ak sa stalo to, čo si myslím že sa stalo. Nemôžme pre neho už nič spraviť." Neopúšťalo sa mi ho ľahko, no podľa mňa to bola najlepšie.. riešenie. Možno aj pre to som veliteľka bola ja, pretože som takéto rohodnutia vedela učiniť.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Št 26 máj 2016, 19:53

Nie všetci boli spokojní s tónom Sashi.
Najmä Done sa zamračila a zastavila rovno pred ňou.
''To je sračka. Máme sa zbaliť, odísť, a nechať Slaza napospas tomuto prekliatemu kontinentu? Ani sme ho nezačali hľadať. Ani len sa nepokúsili. Možno sedí kdesi neďaleko, a my len tak odídeme?''
Metel sa priklonil k názoru Done, ale sám by to tak nikdy nedokázal povedať Sashe do očí. Prikývol a postavil sa k nej.
''Slaz by sa nás určite nevykašľal. Určite na to mal dobrý dôvod... včera sa správal podivne. Nevieme ani o čo ide. Ale očividne má nejaký problém.''
''Nebudú na nás čakať. Máme sa zbaliť, pripojiť k nim, alebo nasadnúť na loď. Táto misia je zrušená, to je jasné.'' Podporil Sashu Bertyl a neveriacky pokrútil hlavou. Kyras radšej mlčala, expedície sa zúčastniť chcela, ale nie za takýchto okolností. Hľadanie sa určite nezačne, bolo to príliš nebezpečné, najmä pre vás. A výprava nemala čas na pátranie po stratenom sauriánovi... mohol byť kdekoľvek. No potom ju niečo napadlo...
''Počujte. Expedícia smeruje rovnakým smerom ako utekal Slaz. Je to malá útecha, ale mohli by sme ho nájsť po ceste. Jazdci sú rýchli, dolevy vedia stopovať. My... my ho nenájdeme nikdy.'' A mala pravdu. Nikto z vás nebol práve bojovník, či zved. V tom bol najlepší Slaz, no a o ňom bola reč. Pri jeho hľadaní by ste sa stratili, ba aj umreli. Tma sa nad Falteanmi objavovala rýchlo a náhle. Slová Kyras aspoň mierne upokojili vášne skupiny, a nemuseli ste strácať čas hádkami.

Rýchlo ste sa pobalili a s naloženými vecami nasledovali Soru, čo viacmenej nebolo potrebné, predsa len stačilo kráčať západne po pobreží, až ste narazili na vyloďovací tábor expedície. Až doteraz ste si neuvedomili aká je vlastne táto expedícia obrovská. Prvé čo vás napadlo bol obraz početného kráľovského sprievodu. Len z pohľadu sa dalo odhadnúť, že počet osôb na tejto výprave počíta čosi nad sto členov. Mágovia z Engenirthu každého typu a každej špecializácie, výskumníci, bojovníci z Yrithu, akýsi žoldnieri, námorníci, kuchári, nosiči, stavitelia, kováči, prieskumníci, sluhovia, odborníci na vedy, dal sa tam nájsť ktokoľvek. Na piesku postávalo zo tucet golemov, ktorých kontrolovali statní trpaslícki inžinieri, Sora sa vrátil k letke ostatných augurujov, ktorí slúžili ako poslovia či prieskumníci, jazdcov na dolevoch či jašterkách ste už videli, no v tábore ich sídlilo ešte viac.
Mimo hlavného táboriska však postávalo čosi zvláštne. Obrovská krabica, uzatvorený kočiar, podobný v akom sa vyvážali kráľovné či šľachtičné. Nebolo vidieť dnu, zdalo sa že je z poriadne pevných materiálov, a hermeticky celkom uzavrený. Sasha tušila čo sa v klietke nachádza. Aj napriek tomu odtiaľ nevychádzala žiadna aura maggyje, akoby bola klietka celkom prázdna. Vedľa klietky posedával v meditačnom sede obrovský, takmer trojmetrový tauren, ktorého by ste ako taurena na prvý pohľad ani nespoznali, pretože na hlave mal akúsi klietku, uzatvorenú helmu, ktorá zakrývala celú jeho tvár. Vychádzali z nej len rohy. Pri klietke postávalo zopár mágov v maskách, držiac ochranné mágie a bariéry.
Kolegovia Sashi boli celým výjavom ohúrení, no najviac ich prirodzene zaujala tajomná klietka, tauren a zahalení mágovia.
''Zaujímalo by ma čo držia v tej klietke. Venujú jej toľko pozornosti. Zvláštne... a je... je to tauren?'' Pýtala sa Kyras, no nikto okrem Sashi jej nevedel odpovedať, a Sashi to nebolo dovolené.

Akonáhle ste zišli do tábora, privítal vás hlavný správca.
''Vitajte, vitajte. Som Bennen. Vybavujem všetky administratívne záležitosti, urodzení majstri nemajú čas. Pán majster mi povedal, že vás mám zapísať do zoznamu, ak teda máte záujem. Ešte predtým sa môžete opýtať otázky, samozrejme, na niektoré vám odpovedať neviem alebo nemôžem.''
Done bola stále nahnevaná, no nechcela Slaza nechať len tak umrieť, a tak bez okolkov súhlasila s účasťou. Kyras takisto, a Bertyl neisto napokon pritakal taktiež.
Metel sa už rozhodol pred chvíľou; a jeho odpoveď bola nie.
''Ja... ja nejdem. Nemôžem. Ale... dúfam že nájdete Slaza.''

Hysterio
Hrdina

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Št 26 máj 2016, 21:43

Moje rozhodnutie bolo definitívne. Na chvíľku som zo všetkým prestala a schladila som rozporuplných kolegov chladným pohľadom. Nenechala som sa obmäkčiť. Aj návrh na to, že ho možno nájdeme vďaka expedícií, bol hlúpy. Nenájdeme. S tým som bola zmierená v momente, keď sme zistili že tu nie je. On bol posadnutý, niečím. Teraz by mi to už dávalo zmysel. Na jednu stranu to bola aj moja chyba, včera som si všimla zmenu a.. nič som nespravila. No teraz na tom už nezáležalo.
Nakoniec sme sa rozhodli tak, ako rozhodli a vyrazili sme smerom k expedícií. 
Tá bola naozaj obrovská. Strašne veľa bytostí, ľudí, expertov. Bolo tu viac ľudí než v stredne veľkej dedine. Keby sme chceli, vedeli by sme tu založiť kolóniu. Aj keď by bola naozaj divne zmiešaná. Verila som, že by to šlo. No vedela som, že to je hlúpa myšlienka, skôr taká humorná. Všimla som si veľkej klietky no bola som potichu. Nemienila som povedať ani ň o tom, čo mi povedal majster. Nemohla som a ani som nechcela. Možno by si to rozmyslelo viac ľudí s tým ,že nejdú. Nakoniec sme prišli až za správcom, kde sme sa v podstate zahlásili.
Na Metelove rozhodnutie som prikývla. "To by bolo všetko len ešte.. Po ceste sme stratili jedného z nás. Pravdepodobne ho niečo posadlo. Je možné že na neho narazíme." Povedala som správcovi, skôr pre infomráciu. Predsa len, aby nezabili potulujúceho sa  Slaza. Bolo však možné že to aj spravia. Kto vie? Možno z neho bude.. nejaký ghoul, len z ich rasy. Možné by to bolo. Nechcela som na to myslieť ale, nah.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Pi 27 máj 2016, 17:15

Bennen sa zatváril ospravedlňujúco.
''Je mi ľúto vášho kolegu. Dúfam že ho nájdeme. Môžem informáciu podať jazdcom, nech sa po ňom obzerajú. Ale, žiaľ Isenovi, viac nemôžeme urobiť.'' Oznámil správca, a snažil sa ignorovať namosúrený výraz Done. S jeho odpoveďou nebola spokojná, to teda nie. Ale nemalo zmysel sa hádať. Možno si nájde nejakého jazdca, možno sa rozhodla že ho nájde sama. No pre teraz bola ticho.
''Ach, skoro by som zabudol. Možno by ste si mali vypočuť brífing, najmä ohľadom bezpečnosti, ohľadom výpravy. Neviem či ho potrebujete, predsa len, ste tu už nejaký čas. Ale je pravda, že tieto dve misie sú neporovnateľné.'' Pozrel sa Bennen spýtavo na skupinku. Ostatní len čakali na odpoveď Sashi, keď sa teda tak náhle stala ich vedúcou. Doteraz ste rozhodovali v skupine, áno, Sasha mala často hlavné slovo, ale nebolo to oficiálne. A teraz, majster napochodoval k Sashi, opýtal sa jej otázku, ona odpovedala áno, a stala sa ich kapitánkou. Kyras to bolo jedno, aj Bartylovi, no Done... tá nebola spokojná s ničím.

Hysterio
Hrdina

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Pi 27 máj 2016, 17:28

"V poriadku." Prikývla som. Úprimne som neočakávala, že sa nájde. Ak aj áno, buď bude posadnutý, alebo z neho bude ghúl, alebo niečo omnoho horšie. Tento kontinent si nebrával žiadnych zajatcov. Nemilosrdne ľudí, ktorý sa na ňom stratili, zabíjal.
"Sme tu už nejaký čas, no práve preto sa toho zúčastníme. Tu nie sú nikdy žiadne bezpečnostné opatrenia, nadbytočné." Dodala som a následne som sa obzrela po ostatných. Týmto vlastne vedenie nad naším týmom preberie niekto iný, nie ja. Takže to bolo asi aj posledné rozhodnutie, ktoré som spravila. Bola som ale zvedavá čo nám chcú povedať. Bola to mŕtva zem, všade ghoul. Aj keď sme sami narazili len na nejaké skupinky. Ako to asi bude vyzerať pri jazere? Čo ak tam bude zvyšok populácie temnoveku v podstate.. nepoškvrnený? Skončilo by to zle.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Pi 27 máj 2016, 18:27

Bennen prikývol a premýšľal kde presne začať. Keďže ste boli členovia Engenirthu, mnohé veci mohol jednoducho preskočiť. Zaobchádzanie s neznámymi artefaktami ste poznali, bolo to do vás vtlačené za roky na Engenirthe. Všeobecnú magickú znalosť ste mali, poznali ste anomálie, len veľmi málo vecí by vás mohlo prekvapiť, teda aspoň teoreticky. Prakticky ste sa s mnohými nestretli, ale základom bola znalosť.
''Mohol by som vám zopakovať nejaké záležitosti ohľadom bezpečnosti. Za žiadnych okolností sa nemá nikto odpájať zo skupiny, a ak áno, tak len vo väčšej skupine, v sprievode mága-seniora a s povolením jedného z majstrov. Ak sa budeme držať pokope, naše šance sa významne zvyšujú. Ak niekto utečie... ako v prípade vášho kolegu, alebo sa stratí, žiaľ, expedícia nemôže zastavovať. Máme obmedzené suroviny, všetko sa musí konať podľa plánu. Preto nemá zmysel očakávať záchranu, a ak sa v takejto situácii ocitnete, je najlepšie pokúsiť sa nájsť expedíciu, alebo aspoň sa vrátiť na pobrežie, do bezpečnejších oblastí. Samozrejme, ale to vy viete, každé slovo majstra musí byť vypočuté ako najvyšší rozkaz, a jeho porušenie či nepočúvnutie bude znamenať trestanie po návrate z výpravy. Ostatné veci, ako tvory žijúce v hlbokých lesoch... o tom vám nemusím rozprávať. Sami presne nevieme čo stretneme. Na niektoré miesta nevstúpila noha už po tisícky rokov, a aj majstri musia byť opatrní. Preto je dôležité ich počúvať.'' Vysvetľoval, no potom ho náhle zavolal jeden z námorníkov, potrebujúc nejakú organizačnú pomoc. Predsa len bol hlavným správcom, určite mal viac roboty ako zaoberať sa niekoľkými novými členmi expedície.
''Ospravedlňte ma, zbytok informácií sa môžete dozvedieť od ostatných účastníkov... ja musím teraz ísť.'' V rýchlosti povedal a už rýchlym krokom nasledoval námorníka.

Jedlo, tekutiny, iné pomôcky ste nepotrebovali, tie ste niesli zo sebou. Keď sa za pár hodín konečne expedícia usporiadala, mohli ste vyraziť. Všetko z lodí bolo vyložené, a tie sa pomaly poberali na odchod. Metel vám dal posledné zbohom a poprial veľa šťastia, sám sa vracal do Engenirthu.
Samotný pohyb výpravy bol prísne organizovaný. Išlo o dlhý a úzky konvoj. Vpredu kráčal majster Joka spoločne s niekoľkými jazdcami a hlavnou vojenskou zložkou, po bokoch sprievodu klusali jazdci, z jednej strany na druhú, zabezpečovali teda najmä boky, prehliadali okolie na blížiacu sa hrozbu, kontrolovali a viedli naspäť osoby ktoré vyšli z radu. Zadnú časť tvorila menšia bojová zložka, taktiež s jazdcami a majsterkou Nerah. Sprievod bol takto chránený z každej strany. V prednej časti sprievodu bola časť mágov, rovnako aj v zadnej, aby každý majster mal vždy po ruke aspoň niekoľkých naraz. V strede kráčali civilisti. To bol teda hlavný prúd. Mimo neho jazda a niekoľko mágov vytváralo cestu pre sprievod, čistili ju od zveri, nebezpečenstiev, sekali nepriechodné lesy a včas oznamovali problémy, ktoré by sprievod mohli zastaviť, a majster Joka mohol navrhnúť zmenu trasy. Rovnako aj ďaleko za hlavným sprievodom klusali jazdci, kontrolujúc cestu po ktorej sprievod prešiel, a zaisťujúc že sprievod nič neprenasleduje. K tomu všetkému sa pripojili okamie a augurujovia, ktoré rýchlo niesli správy s prednej do zadnej časti, lietali nad sprievodom a ostrým pohľadom kontrolovali široké okolie, aby mohli prípadné nebezpečenstvo okamžite oznámiť. Slúžili aj ako prieskumníci letiaci niekoľko hodín vopred sprievodu.
Sasha si všimla aj to, že dračia klietka s taurenom išla vpredu (za frontálnymi bojovníkmi a jazdou), uprostred skupiny mágov, ktorej velil majster Joka. Tam ste kráčali aj vy. Až nepríjemne ste sa k nej priblížili. Sasha sa jej skoro mohla dotknúť, ak by nebolo zahalených mágov, ktorí ju obklopovali. Tauren bol hrôzostrašný, spod klietky na hlave vychádzala akási para, hlasno fučal ako obrovský zver, a jeho kroky sa na tvrdej zemi výrazne ozývali.

Prvých pár hodín bolo pomerne pokojných. Všetci si ešte len na tempo zvykali a tak sa občas stalo že sprievod na chvíľu zastavil; ešte ste neboli v mimoriadne nebezpečných oblastiach. Aj niekoľko míľ do vnútrozemia bolo málo lesov, čo vám pripomenulo dávne výruby z drakoveku, keď bolo pobrežie takmer od stromov vyčistené. Namiesto toho ste prechádzali okolo zrútených miest, budov, a prekvapivo kráčali po tri-tisícročnej kamennej ceste, ktorá aj napriek zubu času zostala pomerne zachovalá. Infraštruktúra ktorá bola na Falteanoch vybudovaná bola svetovo najlepšia, neprekonateľná. Isen jej budovaniu venoval naozaj úprimnú pozornosť. Týmto cestám sa stále nemohlo rovnať nič čo by ste v tieto časy našli v Isenii. Civilizácia bola vtedy skutočne na inej úrovni, čo ste mohli vidieť aj na budovách - aj napriek ich zničenosti a zruinovanosti - ich architektúra bola celkom iná, modernejšia, a samozrejme, kvalitnejšia.

No tá nebezpečná časť cesty ešte len mala začať. Akonáhle ste vstúpili do prastarých lesov, atmosféra sa zmenila. Tieto lesy boli jedným slovom - strašidelné. Husté tak, že ste mimo hlavnej cesty nevideli ani na niekoľko metrov, porast tak hustý a stromy tak blízko seba, vytvárajúce nekonečnú temnotu, že by ste sa v nich stratili za krátky moment. Aj napriek tomu že bol deň, slnko svietilo - stena a strop stromov príliš veľa svetla neprepúšťali, a zdalo sa akoby tu temnota vládla už odjakživa. Veľkosť sprievodu mala svoje výhody. Početnosťou ste odohnali väčšinu stvorení, ktoré by si dovolili na malé skupiny, či jednotlivcov. Svorky veľvlkov, ghúlov, a iných potvôr vás radšej obchádzali a nikdy sa neukázali. No nie každý tvor sa obával, a niektoré boli mimoriadne zvedavé...

Počas cesty uprostred tmavého lesa sa k Sashi priblížil majster Joka.
''Počul som, váš Slas, stratil sa, všakše? Utjekol, tak mi bolo povedané. A mal artefakt. Povješ mne nječo vjac? Ako vyserala, tá vec? Správal sa on divne, svláštne? Poveds mne všetko.'' Pýtal sa majster, zo zvedavosťou v očiach. Ak bol niekto odborníkom na artefakty, bol to Joka. Možno mohol zistiť o čo išlo.

Hysterio
Hrdina

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Pi 27 máj 2016, 18:47

Vypočuli sme si nejaký súhrn informácií, ktoré sme potrebovali vedieť. V podstate to boli také základné informácie a taktiky, ktoré sme poznali len,bolo treba vedieť napríklad aj to, kde budeme mi a podobne. Keď dohovoril, mali sme ešte nejaký čas na oddych. Ten som využila hlavne ja, pretože som v podstate celú noc nespala. Znova som sa pokúsila doplniť energiu skôr tým sekundárnym spôsobom. Prežúvala som kofeínové listy a pila zelený čaj. Takýmto spôsobom som dokázala nespať aj niekoľko dní. Stačilo sa príliš nenamáhať a telo som mala oddýchnuté viac než dosť. Nakoniec sa vydali pokyny a mi sme sa začali zbiehať do formácie. Lode odplávali.. a naša skupina sa posunula dopredu.

Nebola som taktik, takže som ani nemala ako porovnať, či je formácia spravená dobre, alebo zle. Vedela som však, že je dobrá. Engenirth by stratil príliš, ak by sa expedícia nebodarila, bola by to hotová katastrofa. Nemohol si dovoliť chyby, ani tie najmenšie. Kráčala som v podstate pomerne blízko klietky, ako aj mágoch a majstra. Ten sa ku mne aj dostal a započal konverzáciu. Možno chcel le nzabiť čas, možno to bol len osobný záujem , kto vie. 
"Áno, stratil." Odvetila som nie práve nadšene a trocha som sa prehrabovala v pamäti. "Môj názor je, že ho niečo posadlo. Niečo, čo bolo uzavreté v tom predmete.. kto vie. Vyzeralo to ako kocka s mnohými dierkami. Aj keď sme necítili žiadnu magickú auru, Slaz tým bol .. doslova posadnutý. Odkedy ju dostal do rúk, stále ju skúmal a skúmal a skúmal. Dokonca ju aj niekoľko krát prekreslil a jedna z kresieb sa na kocku ani neponášala. Ten predmet bol ževraj dutý, no nebolo z neho nić poćuť. Nereagoval ani na teplo, ani na chlad.. nič." Popísala som artefakt v podtat najlepšie, ako som mohla. Aspoň všetky tie významné veci, alebo veci, ktoré som považovala za dôležité.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Pi 27 máj 2016, 18:58

Po jej informáciách ohľadom artefaktu sa na chvíľu zamyslel. Zo založenými rukami vykračoval vedľa Sashi, mlčal, a tváril sa nanajvýš neutrálne. Nemohla vedieť na čo prišiel, lebo jeho reakcia bola len veľmi stručná, a nejednoznačná. Ak by aj nezistil nič, povedal by jej to. Alebo nie? No rozhodne to bolo zvláštne. No ako expert na artefakty...?
''Ďakujem.'' Odvetil so slušným úsmevom a pobral sa naspäť vopred, na svoje miesto.

Kyras kráčala obdaľeč zatiaľ čo ste komunikovali, a teraz prihupla k Sashi. Naklonila sa k nej a šeptom sa spýtala:
''Tak čo? Zistil niečo? Vedel čosi?'' V jej hlase počula očakávanie, bol to predsa len majster, odborník na artefakty. Niečo musel vedieť.
''A stále si sa nedozvedela čo je v tej klietke? A ten tauren...?'' Pýtala sa ďalej. Kyras bola mladá a zvedavá; jej vyzvedanie nebolo ničím zvláštne.

Hysterio
Hrdina

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   Pi 27 máj 2016, 19:06

"V poriadku." Odpovedala som mu, na čo som len ďalej kráčala na svoje miesto. Les nebol nijak príjemný, no bola som príliš nadšená z celej tejto výpravy na to, aby som sa bála. Samozrejme som bola opatrná.. ak by som však vravela, že mi telom nekoluje adrenalín, klamala by som. Len o chvíľku ku mne pribehla Kyras a ja som sa na ňu ospravedlňujúco pozrela.
"Ak áno, mne to nepovedal." Odvetila som takým, chlácholivým tónom a postrapatila som jej vlasy. 
"Moja roztomilá Kyras, nemám najmenšie poňatia. Viem len, že sa k tej klietke nemáme moc.. približovať." Žmurkla som na ńu. Môj hlas bol dôveryhodný. Síce to bolo klamstvo ale, nah. Niekedy bolo dobré klamať. Nechcela som, aby vo mne videla nejakého ehm, utajovača.. a navyše som jej to tak či tka povedať nemohla. Dúfala som, že to pochopí.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Tajomstvá Srdca   

Návrat hore Goto down

Tajomstvá Srdca
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 3 z 15Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Herné fóra :: Srdce Sveta :: Falteany-
Prejdi na: