DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 

Crean "Tŕňoví princ"

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina

Počet príspevkov : 856

OdoslaťPredmet: Crean "Tŕňoví princ"   St 06 apríl 2016, 17:49

Aj keď si to mnohý chudobný ľudia myslia. Byť šľachticom nie je vôbec jednoduché. A už vôbec nie v prípade mladého Falcona. Jeho otec si pohneval nesprávneho vyššieho šľachtica, ktorý sa postaral o pád Creanovej rodiny. Jeho otec bol verejne popravený, matka a sestry predané do otroctva, zatiaľ čo on sám dokázal len za pomoci rodinného verného sluhu utiecť pred týmto neprávom.

" Môj drahý Hagijo, ak by bola zúrivosť sila, preniesol by si ňou pohoria.
 Ak ma to priblíži k mojej pomste, tak to uribím..
 Ak.. existuje niekto, kto by to bol dokázal, nepochybujem o tom, že si to ty. "

Creana dnes už skôr prezývajú "Hagijo", čo v reči Narukati znamená "Zlomený strom". Túto prezývku mu dala jeho momentálna majsterka, ktorá ho do Narukati previezla a učila ho tu všetkému, čo dnes vie. Hlavne ako sa preniesť cez svoju neutíchajúcu zúrivosť. Crean má teraz cez sedemnásť rokov, pri čom doma nebol už polovicu z jednej dekády. To mu však nikdy nezabránilo v tom, každý deň nenávidieť samého seba za to, že tak opustil svoje sestry a svoju matku. Nenávidí ľudí, ktorý mohli za to čo sa stalo jeho rode. No ak nenávidí niekoho ešte viac, tak je to práve on sám. Ale práve hnev je palivo, ktoré ho poháňa. Stačí jedna bolestivá spomienka na jeho vlastnú zbabelosť a neschopnosť, aby zas a znova raz prekonal svoje fyzické hranice a posunul sa o niečo ďalej.  To, a učenie jeho majsterky z neho spravilo obávaniahodného bojovníka, no o nič lepšieho spojenca. Crean patrí k tým ľuďom, ktorý vždy dokončia to, čo začnú. Hlavne po tom, čo sa zaprisahal, že už v živote nespraví tak osudovú chybu ako v minulosti. Aj keď by mnohý mohli povedať že útek bolo správne a ani nie jeho rozhodnutie, on by druhú situáciu tohto typu nezniesol. Radšej by umrel, než by mal dopustiť, aby sa niečo podobného zopakovalo. Crean je na druhú stranu veľmi pohľadný a v podstate v jadre ani nie je zlý, len je stále zaslepený pomstou a na nič iné poslednú dobu ani nemyslí... no ako sám hovorí:

" Zabil by som tisíce nevinných, ak by to znamenalo posunúť sa o krok bližšie k mojej pomste... "
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi

Crean "Tŕňoví princ"
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: