DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 

Tmavé mračná

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
Horox
Kráľ

Počet príspevkov : 1197
Vek : 24

OdoslaťPredmet: Re: Tmavé mračná   So 19 apríl 2014, 17:23

Kabim stále nereagoval, a zdalo sa, že to ani neplánuje. Rozhodne nie tak skoro. Na nádvorí ste teda posedávali, alebo postávali, po istý čas, až kým z hradu nevykráčal Ajek. Jeho cesta viedla inam, ale akonáhle vás dvoch uvidel, rýchlo k vám zamieril.

''Problémy?'' Spýtal sa posmešne a neveriacky pokrútil hlavou.
''Ak je v tomto stave,'' vybral spoza opasku jednu zo svojich sekeriek, ''musíš ho prebudiť. Silene.''
Sekera sa rozletela priamo na Kabima, ktorý až do poslednej chvíle pozeral na zvitok. Tesne predtým ako ho letiaca sekera mala trafiť, však uhol. Sekera preletela zaňho, no tentoraz už Kabim na svoje okolie reagoval.
Ajek sa nahlas chrapľavo zasmial, zdvihol svoju sekeru a rýchlo bežal kamsi preč. Celá situácia bola ozaj bizarná. Kabim sa nechápavo po ňom obzeral, a potom pohľad otočil na Sarah.

''My... my máme ísť do tej... dediny?'' Tváril sa zmätene zatiaľ čo odkladal zvitok do svojej tašky.
''Prepáč... študoval som.''

Zobrazit informácie o autorovi
Hysterio
Hrdina

Počet príspevkov : 860

OdoslaťPredmet: Re: Tmavé mračná   So 19 apríl 2014, 17:32

Sarah

Sledovala som ho a v tichosti som tam len stála. Popravde.. čas bol jednou z vecí ktorých som očividne mala viac, než dosť. Z hradu nakoniec vykračal Ajek ktorý sa k nám pripojil.. teda skôr mi povedal že keď je v takomto stave, musím ho proste.. prebrať. Aj keď to spravil za mňa. Vyzeralo to.. úchvatne.

Sledovala som Kabima ktorý vyzeral, ako keby práve prežil nejaký tranz, čo bolo pravdepodobne aj dosť blízko k pravde.
"To je v poriadku, nikam sa neponáhľam." Povedala som šeptom. Popravde som celú noc, ako aj celý čas až kým som sem prišla, rozmýšľala nad mojimi schopnosťami. Rozmýšľala som, či môj.. upírsky šarm, platí aj na mága jeho kalibru, aj keď som naozaj nevedela aký schopný je. Na jeho otázku som však len prikývla a inak som ostávala v tichosti.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi

Tmavé mračná
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: