DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Auri

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 860

OdoslaťPredmet: Auri   St 22 máj 2013, 00:37

Falteánske Impérium
Drakovek


Introduction...

Auri je osoba, ktorá nepochádza tak úplne z Falteanského Impéria. Vlastne by sa dala nazvať jedným z potomkov pomerne známej a silnej kasty Tretích. Kvôli istým okolnostiam sa však medzi svojimi už približne desať rokov nenachádza. Nastalo to pri jednom z posledných území Tretích, mimo jadra ich ríše, o ktoré prišli pod nátlakom armády Impéria, ktorá bola vedená jedným z drakov. Auri mala vtedy tak sedem rokov a do dnes si pamätá spúšť, ktorú dokázal drak spustiť.. no nie len drak, ale aj jeho mágovia, vojaci.. pre tak mladé dievča to vtedy bolo celkom peklo. Nebyť istého mága z Impéria, ktorý si ju privlastnila a aj pred ostatnými prehlásil že je z Impéria, čím zakryl jej pôvod, pravdepodobne by dnes už nebola medzi živými. S tretími totiž nikto nemal zľutovanie. Boli proste hrozba. 

Jej život sa ale nevyvíjal ako život nejakého otroka či niekoho, kto je využívaný svojimi zachráncami. Jej nový majster a učiteľ bol totiž veľmi spravodlivý muž, schopný.. a vážený. Sám pôsobil ako dvorný mág na jednom z menších kráľvostiev, kde ju aj po odchode z fronty zobral a kde ju ďalších desať rokov vychovával a kde ju učí umeniu, ktoré sám ovláda. Zhodou okolností sa práve jedná o spôsob a maggyju, ktorá je predurčená k boju s ostatnými mágmi. Aj pre Auri to vždy bolo náročné, no vďaka jej talentu a neutíchajúcej túžbe po vedomostiach a zavďačení, sa pre ňu žiadna prekážka nestala dosť veľkou. Tiež to bola jedno z mála odvetí maggyje, vďaka ktorému dokázala skryť svoju príslušnosť k tretím ako takým. Dnes už pôsobí ako starší, aj keď nie jediný žiak svojho majstra. Má šestnásť rokov a má niekoľko Juniorov ktorým často radí ak jej majster práve nemôže. Všetkých vlastne berie tak trocha ako svoju rodinu, keďže na tú svoju pravú si už moc nespomína.
AuriVzhľad:
Ako sa už spomínalo, Auri je dievča ktoré vyzerá na nie viac než 20 rokov. Človek by jej typoval niečo v rozmedzí 16-20. Môže za to aj jej pomerne pekne vyvinuté telo, ktoré je takým typickým idolom pre mnoho žien a snom mnoho mužov. Jej výška patrí k priemeru, pri čom je jej postava "plná", no stále sa dá považovať za štíhlu, vlastne skôr za svalnatú. Má ženské zaoblené telo, ako napríklad prsia či boky. Jej pokožka je bledá, no stále má ružový odtieň, nie je biela ako mramor. Čo ale dosť ľudí fascinuje je práve to, že tak trocha pripomína mlieko. Má ju veľmi hebkú, či už na pohľad, alebo aj na dotyk. Aj jej svaly sú v podstate skryté pod jemnou vrstvou podkožného tuku. Nemá jedinú vrásku či už na tvári, alebo trebárs na tele. Taktiež nemá žiadnu jazvu či viditeľnú fyzickú vadu. Má plnšie pery, väčšie oči a výrazné obočie, jej oči tiež naberajú farbu jasnej zelenej, no odtieň sa môže drasticky meniť.  Auri má jasné ryšavé vlasy, nie červené, skôr pripomínajú jesenné lístie. Sama ich má zostrihané spredu na krátko, zatiaľ čo zadnú časť si často viaže do copu.

Schopnosti:
Mimo mágie je na tom veľmi dobre fyzicky. Dokáže plnohodnotne bojovať trebárs s mečom či kopijou. Často kombinuje práve jej maggyju a vysiela ju cez jej zbraň. Je to však bojovník ktorý nevyužíva žiadne brnenie. Spolieha sa čisto na vrstvy magickej ochrany, ktorú na svojom tele vie vytvoriť.


  • Alternation mastery
     gravity, levitate, magic shields / fields, magic alternation

  • Element mastery / combinations
    fire, air, lighting, water, earth

  • Anti-magic
    nulify magic, anti-m zone, anti-m shields and barriersNávrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Auri
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: