DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Sejua

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 860

OdoslaťPredmet: Sejua   Ne 30 december 2012, 16:17

Sejua "Bezmenná"

Pohlavie: 
♀ Žena
Vek:  19
Rasa:  Vestos
Miesto Pôvodu:  Charn
Bydlisko:  xy
Rodina:
--
Frakcia:  Matriarchy (Nuadh
)

Povolanie:  Služobná

Popis povolania:
Jej prácou je vyplniť akékoľvek želanie matriarchy, kedykoľvek si toto želanie vysloví. Jej odbor je však hlavne v úlohách, ktoré by mohli predstavovať nebezpečenstvo. Či sa jedná už o priamu ochranu Matriarchy, či lovenie odmien vo forme ľudí, zbehlých otrokov, vraždy, alebo priame riešenie nejakých bojových a vojenských konfliktov. Niekedy môže stále znamenať aj boj v aréne, ak je potrebné nahradiť bojovníka Matriarchy, ktorá ju vlastní. 

Talent:
Ťažko to vysvetliť, aj keď je Sejua talentovaná v rôznych veciach, hlavne čo sa fyzických aktivít týka, jeden jej "Talent" vysoko prevláda nad ostatnými. Možno je to skôr porucha, sama si neni istá. V skratke by sa to dalo nazvať tak, že nikdy neprehrá kameň-papier-nožnice. Nie je to ani tak tušenie, no Sejua vie čo sa jej súper snaží spraviť, či sa ju snaží oklamať, ako sa ďalej pohne.. a tento jej talent vie previesť aj do boja. 

Schopnosti/Zručnosti:
Sejua nepatrí k "slečnám" či slečinkám. Už pred tým v Charne nebola práve slečna ktorá všetko chytala v rukavičkách, no odkedy bojuje v arénach Nuadu, jej schopnosti a zručnosti niekoľkonásobne narástli. Ona je ten typ ženy, ktorá vám vie vybiť zuby jedným dobre miereným úderom na bradu, zodvihnúť aj osoby ťažšie než je ona nad hlavu, alebo si to v aréne rozdať z medveďom. Jej svaly sú pevné, tvrdé a odolné. Ten typ gladiátorky, ktorá je schopná vraziť päsťou do múru a nerozbiť si pri tom ruku. Je veľmi odolná, húževnatá a zvyknutá pohybovať sa celé dni vo vysokých horúčavách. Taktiež je pomerne dobrá v prvej pomoci a v zošívaní rán.


Popis vzhľadu:
Sejua má pomerne dosť špecifický výzor. Je to beloška, no naberáva tmavšiu farbu kvôli prostrediu, v ktorom sa nachádza. Jednoducho je opálená. Jej vlasy pôvodne čierne, dnes pripomínajú skôr vyblednutú čiernu až sivú, taktiež zo slnka. Má telo bojovníčky. Už na prvý pohľad je veľmi silná a má širšie ramená či trebárs ruky, než obyčajné slečny. Za svoje tleo sa tiež rozhodne nehanbý. Už z arény jej ostal zvyk nosievať len veľmi málo oblečenia. Spočíva vlastne v šatke, ktorá zakrýva polovicu jej tváre vrátane očí. Rovnako tak aj rúšku z čierneho sametu, čo je len veľmi ľahká priehľadná farba. Sejua má špecifické tetovanie na jej ľavom boku pod prsiami, značí päť arén, cez ktoré prešla. Mala sa pridať aj šiesta ku ktorej sa mala pridať ale to sa nestalo, kvôli jej.. dalo by sa povedať preveleniu. Taktiež má na oboch stranák jej tváre tmavo-modré "maľovanie" ktoré ale nemá žiadnu špecifickú myšlienku.

Mágia:


Magic Insight - pasívne
Je to vlastne jedna z pasívnych schopností jej rasy. Sejua to objavila len prednedávnom, Je to pasívna schopnosť ktorú viac menej nevie vypnúť či deaktivovať. V podstate sa jedná o niečo ako šiesty zmysel. Vidí svet v iných farbách.. jej zmysli sú proste na úplne inej úrovni. Nedá sa pred ňou magicky skryť a podľa jej vlastných slov vidí "maggyju". Je to tiež dôvod prečo neustále nosí šatku. Má to totiž aj fyzický efekt. Jej oči majú čierne bielka, zatiaľ čo zorničky takmer "žiaria" farbou v kombinácií zlatej a čiernej. Viac menej by si ju pre to mohol niekto pomýliť trebárs za démona, keďže znalosť o nich je pre normálnych ľuďoch.. prinajmenšom skreslená.


Adaptation -pasívne

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Sejua
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Aktívne postavy :: Schválené postavy-
Prejdi na: