DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 

Halt Hunter

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Halt Hunter
Nikto

Počet príspevkov : 10
Charakter : Halt Hunter

OdoslaťPredmet: Halt Hunter   Ut 27 december 2011, 12:52

Môj prvý životopi čo som napísa bol omyl. Ten druhý je lepší.

Naposledy upravil Halt Hunter dňa Ut 03 január 2012, 15:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Halt Hunter
Nikto

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   Ut 27 december 2011, 18:13

Inventár:
- luk
- tulec
- 29 šípov
- kôň Abelard
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   Ut 27 december 2011, 18:40

Počkaj ešte nemôžeš hrať musíš počkať na vyjadrenie adminov.
(prečo sa to asi volá postavy na schválenie?)
Návrat hore Goto down
Gralen
Nikto

Počet príspevkov : 27

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   Ut 27 december 2011, 20:32

Gerlad Houdon aspoň niečo poznáš. len dodám že tam je dosť pravopisných chýb.
napr. namiesto niestach má byť miestach Inak by som dodal neoblubené veci, alebo strachy. nikto nieje bez strachu (proti nemu sa dá ale bojovať)
Návrat hore Goto down
Halt Hunter
Nikto

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   St 28 december 2011, 15:00

Meno: Halt Hunter

Pohlavie: muž

Vek: 39

Rasa: človek

Miesto narodenia: neznáme

Súčastná lokácia: Athralský les

Rodina: nemám; ani som nepoznal

Povolanie: hraničiar, majster

Schopnosti: - viem veľmi dobre zaobchádzať z lukom
- dokážem zabiť čokoľvek, kohokoľvek z diaľky aj blízka
- dobre zaobchádzam z vrhacou dýkou

Mágia: som hraničiar, tý mágiu neovládajú

Vzťahy k ostatným rasám:
- Púštny ľudia: skoro ma zajali a zabili
- Tambéni: nepoznám
- Valecíni: nepoznám
- Trpaslíci: chceli ma zabiť, tý trpazlíci, ktorý niesú násilný, tích nezabíjam
- Elfovia: pomohli mi a zachánili mi život
- Maggovia: nepoznám
- Pelomini: nepoznám

Obľúbené: - strieľanie z luku na diaľku
- jazdenie z Abelardom po lese

Neobľúbené: - keď ma chcú zabiť za niečo čo som nespravil
- veľmi prepečené kurča v hospodách

Strach / Fóbia: - z oblúd
- ak mám nikoho ochrániť z mečom

Životopis: Vychovávali ma v sirotčinci Ctihodného šľachtica. Celé dni som presedel na okne v chlapčenskej izbe. Pozeral som na výcvik rytierov. Rytierom som nechcel byť. Len som obdivoval ako jazdia na koňoch. Jedného dňa som utiekol do lesa. Vydel som ako hraničiar bojoval. Bál som sa, tak som rýchlo utiekol z lesa. Zrazu som počul buchot kopýt. Bol to hraničiar. Chitil ma za tričko a odniesol ma do sirotčinca. Ani neviem prečo mi povedal že si ma berie za učňa. Ako prvé ma naučil používať nože. Najpr vrhací nôž. Každý deň skoro ráno ma nechal vonku a musel som aspoň 4 krát hodiť nôž do stredu terča.
Potom mi dal nôž určený na boj z blízka.
Keď som vedel používať obidva nože, prešli sme k luku. Najprv som sa učil používať krátky luk, neskôr dlhý luk. Vtedy som mal na výber či budem pokračovať z dlhým alebo krátkym lukom. Vybral som si dlhý. Dostal som dlhý hraničiarský luk, dva rôzne nože, hraničiarský plášť a tulec z 30 šípmi. Môj majster mi v deň skúšky odovzdal bronzový dubový list. Naša prvá úloha bola doručiť list jednému obchodníkovi. To bola veľmi ľahká úloha . V ten deň sme išli hlboko do lesa. Bol tam statok. Na statku boli 3 hraničiarské koňe. Ja som si mohol jedného vybrať. Vyneal som si čierného z dlhou sivočiernou hrivou.
Na našej dalšej úlohe môj majster zomrel. Napadli nás zbojníci a môjho majstra zhodili z koňa rovno do priepasti. Mne sa podarilo utiecť.
Keď som mal 20 išiel som na vojnu. Zachránil mi tam život jeden rytier. Pri mojej záchrane položil život. Sľúbil som mu že sa postarám o jeho syna Willa. Jeho syna som dal do sirotčinca. Každý deň som naňho dozeral. Keď Will dovŕšil 11 rokov, zobral som ho za učňa. Naučil som ho všetko čo som vedel. Daroval som mu koňa. Dal mu meno Cuk.
Raz som dostal úlohu zabiť skupinu púštnych ľudí. Willa som takému nebezpečenstvu vystaviť nemohol. Na tej misii ma skoro zakali. Utiekol som veľkej presile. Vtedy som mal 37. Už dva roky blúdim po Deritrii a snažím sa nájsť Willa.

Družina: 5 lukostrelci na ktorých som narazil počas cesty.
Spoiler:

Inventár:

Spoiler:

Naposledy upravil Halt Hunter dňa So 31 december 2011, 10:30, celkom upravené 6 krát.
Návrat hore Goto down
Gralen
Nikto

Počet príspevkov : 27

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   Št 29 december 2011, 13:58

Teda.

1. opäť tam je kopec gramatických a slovosledných chýb, a na niektorých miestach chýbajú slová, ktoré sa do vety priamo pýtajú.

2. nechápem prečo máš dva nože, keď Saxonský nôž by si mohol kludne aj vrhať. Na začiatok by som dal nejaký obyčajný železný.

3. nechápem aký je to hraničiarský kôň, viem že žiadny druh sa tak nevolá. Pochopím že by mohol byť vycvičený, ale určite by bol skorej v nejakej jazdeckej škole, alebo podobne, ale nie na statku. tam si mal často len nejakých pár obyčajných koňov, nejakých ťažných a možno pán domu, alebo nejaký jeho syn ak by bol vojak, alebo rytier, tak by mal koňa s vojenským výcvikom.

4. obľúbené strielanie z luku pochopím, ale je tam zbytočné na diaľku. Taktiež nechápem ten strach.
Návrat hore Goto down
Halt Hunter
Nikto

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   Št 29 december 2011, 14:20

Ja som hraničiar. Tie zbrane ktoré mám má každý hraničiar. Ja som opisal postavu hraničiara z jednej knihy.
Pozri si tu knihu.
Návrat hore Goto down
Halt Hunter
Nikto

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   Št 29 december 2011, 14:26

Halt Hunter napísal:
Ja som hraničiar. Tie zbrane ktoré mám má každý hraničiar. Ja som opisal postavu hraničiara z jednej knihy.
Pozri si tu knihu.

Saxonský nôž je určený na boj z blízka. Je dlhý a ťažký. Skus ho hodiť a až potom mi odpíš.
Vrhací nôž je menší a ľahší. Hádže sa ľahšie.

Hraničiarsky kôň je menší, teda poník. Keď som bol pre koňa hlboko v lese zabudol som dopísať že je asi tajný. Tam sa tie koňe cvičia a udržiavajú.

Naposledy upravil Halt Hunter dňa Št 29 december 2011, 15:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Silas
Sedliak

Počet príspevkov : 139
Vek : 24

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   Št 29 december 2011, 14:34

Já tě jen upozorním, aby sis dával pozor na doubleposty! Smile
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Halt Hunter   Št 29 december 2011, 19:09

- Hraničářský kůň:Každý hraničář má koníka. Kůň je speciálně vycvičen, tak aby na něj mohl nasednout jen jeho majitel. Od malička je učen, aby na něj nasedl jen člověk, který mu řekne takzvané heslo, např.Hnědé oči, když na něj někdo nasedne bez hesla, koník ho bez okolků shodí. Ale když na něj nasedá někdo už po druhé a předtím mu heslo řekl, koník heslo nevyžaduje. Když ho pán nechá stát na nějakém místě, bude tam stát dokud si ho pán nezavolá nebo neodvede(Nemusí být uvázaný). Když je někdo cizí v jeho blízkostí, dá svému pánu nenápadně signál, že je možná v nebezpečí. Dokáže toho ale mnohem více, podle toho, jaký naučený povel mu pán řekne.

Hraničářští koníci jsou většinou hnědé barvy, někdy i hnědo-černé až černé nebo šedé. Jsou inteligentní, chytří, silní, odvážní a roztomilí. Z neznámých důvodů to bývají většinou hřebci, kteří se snadno mohou zatoulat za neznámou klisnou.

-Strach u charu: To je jednoduché, žádný hraničář nepoužívá meč, jsou cvičeni v boji s lukem a noži.
Návrat hore Goto down

Halt Hunter
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: